fbpx

Właśnie urodziło się Twoje dziecko i chcesz upewnić się, że wszystko robisz dobrze?

Czujesz, że w szpitalu nie miałaś okazji zdobyć wystarczającej ilości wiedzy odnośnie pielęgnacji noworodka?

A może nie miałaś/eś czasu na szkołę rodzenia i potrzebujesz intensywnego instruktażu odnośnie opieki nad Twoim maluchem?

Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałaś/eś twierdząco, to znaczy, że wizyta pielęgnacyjna położnej, a w skrócie instrukcja obsługi noworodka jest dla Ciebie! 

Nasza doświadczona położna podczas jednej wizyty przeprowadzi instruktaż, dzięki któremu nauczysz się między innymi jak prawidłowo:

KĄPAĆ

PIELĘGNOWAĆ SKÓRĘ

KARMIĆ

PRZEWIJAĆ

NOSIĆ

USPOKAJAĆ

 

Twojego maluszka. Położna odpowie także na wszystkie Twoje wątpliwości i pytania związane z pielęgnacją noworodka.

Zamów już dzisiaj
i bądź spokojna

4 godziny z położną do Twojej dyspozycji w cenie 349 zł brutto.

IMG_20180609_132846 (2)

magdalena
Kalinowska

Położna, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, prywatnie żona i mama prawie 2-letniego Witka. Interesuje się psychologią, rodzicielstwem i rozwojem niemowląt. Wspiera rodziców na początku ich wspólnej drogi z dzieckiem, dając poczucie bezpieczeństwa i komfortu we własnym domu. Uwielbiana przez mamy między innymi za atmosferę spokoju, którą roztacza podczas swoich wizyt.

Wrażenia super: dużo informacji, ćwiczyliśmy też na dziecku. Pani Magda stworzyła taką atmosferę spokoju, że zazdroszczę i też chciałabym tak podchodzić do dziecka.

Patrycja, mama Elizy

Generalnie usługa super, miałam duży komfort zostawiając synka z panią Magda i zrobiła super robotę. Bije od niej spokój i udziela bardzo merytorycznych odpowiedzi dotyczących karmienia piersią..

Katarzyna, mama Sebastiana

Top