fbpx

Mamy dla Was wspaniałą wiadomość! Jedna z trzech w Polsce Konsultantek ds. Snu Dziecka certyfikowanych przez amerykański The Family Sleep Institute rozpoczęła z nami współpracę! Jeśli borykacie się z problemami ze snem u Waszych Maluchów lub chcecie dowiedzieć się, jak kształtować dobre nawyki senne już od urodzenia, to dobrze trafiliście! 

“Wierzę, że każde dziecko może nauczyć się dobrze spać, co przekłada się na lepsze funkcjonowanie całej rodziny. Zdrowy sen to podstawa! 

Monika Huntjens, Certyfikowana Konsultantka ds. Snu Dziecka, przygotowała dla Was świetną ofertę. 

Chcecie dowiedziecie się więcej o Monice i metodach jej pracy? Zapraszamy do lektury bardzo ciekawego artykułu, który ukazał się niedawno na blogu baby by Ann. Monika opowiada w nim o sobie, swojej rodzinie oraz przede wszystkim o swojej pracy jako konsultantki ds. snu dziecka. Polecamy 😍!

Poniżej prezentujemy Wam 3 świetne usługi przygotowanie przez Monikę specjalnie dla Was! 

NA START - SPOKOJNY SEN NOWORODKA

Dla rodziców noworodków, którzy chcieliby uzyskać wyczerpujące informacje na temat snu dziecka w pierwszych 12 tygodniach życia. Monika przygotowała dla Was specjalną konsultację w formie 2-godzinnego, praktycznego warsztatu w Waszym domu. Monika jest zdecydowanie ekspertem w tej dziedzinie i opiera swoją wiedzę na aktualnych badaniach naukowych. Podczas spotkania powie Wam o:
- śnie dziecka w pierwszych 3 miesiącach życia
- czynnikach wpływających na jakość snu noworodków i niemowlaków
- bezpieczeństwie noworodka podczas snu
- spowijaniu, uspokajaniu i wyciszaniu dziecka
- kształtowaniu dobrych nawyków sennych na kolejne miesiące
- przygotowaniu na pogorszenie snu w dalszych miesiącach życia.

Koszt 2-godzinnej konsultacji z dojazdem na ternie Warszawy: 499 zł brutto.

GDY POJAWIĄ SIĘ PROBLEMY - konsultacja i opracowanie planu

Jeśli borykacie się z problemami ze snem w nocy Waszych dzieci, Monika z pewnością je rozwiąże. Pierwsza konsultacja telefoniczna , podczas której Monika zapyta Was o podstawowe informacje jest bezpłatna - zapraszamy do kontaktu!

Koszt pełnej konsultacji wraz z opracowaną wcześniej strategią (wg poniższego schematu) to 399 zł brutto w przypadku spotkania w formie video-konferencji oraz 499 zł w przypadku spotkania w Waszym domu (dojazd na terenie Warszawy).

1

KONSULTACJA TELEFONICZNA

Monika porozmawia o Waszej sytuacji i poprosi o wypełnienie kwestionariusza. Konsultacja trwa około 20 minut, można się na nią umówić bezpłatnie i bez zobowiązań.

2

OPRACOWANIE STRATEGII

Analiza kwestionariusza o śnie dziecka oraz opracowanie indywidualnej strategii na rozwiązanie “sennych wyzwań”.

3

SPOTKANIE VIDEO LUB W DOMU

Szczegółowe omówienie strategii podczas 90-minutowej video-konsultacji lub 120-minutowej wizyty w domu oraz omówienie przygotowań do nauki samodzielnego zasypiania, czyli wszystko to, co warto wdrożyć od zaraz!

pytajnik

E-BOOK
GRATIS

Otrzymacie świetny poradnik o śnie, dostosowany do wieku Waszego dziecka!

Jeśli będziecie tego potrzebować, możecie skorzystać z 2-tygodniowego programu wsparcia Moniki we wdrażaniu planu – szczegóły poniżej! 

dodatkowy 2-tygodniowy program wsparcia

Jeśli będzie potrzebować wsparcia we wdrażaniu strategii rozwiązania problemów ze snem, Monika chętnie Was taką opieką obejmie. Są to 2 tygodnie intensywnego wsparcia, podczas których:
- odbędziecie kilka rozmów telefonicznych, żeby wyjaśnić oraz zaradzić wszystkim problemom, przeszkodom, wątpliwościom
- będziecie mieć możliwość stałego kontaktu z Moniką w najwygodniejszej dla Was formie (telefon / sms / Messanger)
- jeśli po 2 tygodniach problem nie będzie rozwiązany, Monika będzie z Wami pracować tak długo, jak to będzie potrzebne by go rozwiązać.

Koszt programu wsparcia to 499 zł brutto.

Zamów już dzisiaj
i śpij spokojnie

Warsztat dla rodziców noworodków: 499 zł brutto 

Konsultacja i strategia działania dla rodziców dzieci borykających się z problemami ze snem: 399/499 zł brutto

2 tygodniowy program wsparcia podczas rozwiązywania problemów ze snem:
499 zł brutto

MOnika huntjens

Certyfikowana Konsultantka ds. Snu Dziecka. Absolwentka politologii i studiów podyplomowych na kierunku “Psychologia biznesu”, obecnie prowadzi praktykę jako Konsultantka ds. Snu Dziecka certyfikowaną przez The Family Sleep Institute z siedzibą w Nowym Jorku, instytucji wyznaczające standardy w tej branży na świecie. Prywatnie mama 4 letnich bliźniaków, które niewątpliwie przyczyniły się do jej zainteresowania tematem snu dziecka i odkrycia nowej misji w życiu: by edukować i wspierać rodziny, które doświadczają problemów ze snem u swoich dzieci.  

Jestem absolutnie zachwycona wiedzą i wsparciem, jakie otrzymaliśmy od p. Moniki w zakresie snu dziecka. Po kilku dniach współpracy dostrzegliśmy poprawę naszego komfortu życia, ale przede wszystkim dzięki wydłużeniu ciągłych okresów snu Blanki znacznie lepszą regenerację jej organizmu - ma jeszcze więcej energii, doskonały apetyt. Minęło kilka tygodni, a ja wciąż nie wierzę, że tak sprawnie nauczyliśmy córkę samodzielnego spania. W ciągu kilku dni z około 5 nocnych karmień zeszłam do 0! Jak dla mnie czysta magia:-)
Ania
Kiedy natknęłam się na artykuł o pracy jaką wykonuje Pani Monika od razu zapragnęłam Jej pomocy. Może zabrzmi to górnolotnie ale Pani Monika zmieniła życie mojej rodziny. Na prawdę. Mamy dwójkę dzieci i drugie nasze szczęście przez 8 miesięcy wybudzało się w nocy nawet 7 razy ! Cierpiałam na tym ja,mąż, moje drugie dziecko, dla którego nie miałam czasu i siły. A dziś moja Różyczka zasypia w 5 minut, budzi się w nocy dwa razy na karmienie a starszy brat wybiera z biblioteki więcej książek bo Mama ma czas mu je czytać. Szczerze polecam !
Dana
Program i rady Pani Moniki sa bezcenne. Właśnie jesteśmy na urlopie. Nasza roczna córeczka śpi od godziny a my odpoczywamy. I tu sprawdza sie jedna z rad - najlepiej jak dziecko śpi na codzień w łóżeczku turystycznym - wtedy nie ma problemu by zasypialo samo wszędzie. Dziękujemy !
Łukasz
Top