fbpx

Zapraszamy do skorzystania z naszych porad laktacyjnych. Współpracujemy tylko z najlepszymi, cenionymi przez mamy, Certyfikowanymi Doradczyniami Laktacyjnymi. A wszystko, jak zwykle, pod opieką niezastąpionej Beaty Kołodziejczyk.

NA POCZĄTEK

Początki karmienia piersią nigdy nie są łatwe. Jesteśmy tu po to, aby Cię w tych początkach wspierać i pomóc przezwyciężyć wszelkie trudności.

W trakcie karmienia

Jeśli w trakcie karmienia natrafisz na trudniejszy moment taki, jak problem z zastojem, brodawkami czy dzieckiem, które nie chce ssać, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Na zakończenie

Jeśli chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób łagodnie i skutecznie przejść przez proces odstawiania dziecka do piersi, to dobrze trafiłaś.

Najlepsze Doradczynie

Współpracujemy z najlepiej ocenianymi Certyfikowanymi Doradczyniami Laktacyjnymi w Warszawie. Sprawdź poniżej, z kim współpracujemy.

Na już

Problemu z karmieniem piersią trzeba rozwiązywać szybko. Jeśli potrzebujesz pilnej konsultacji, zorganizujemy ją w 24 godziny. Pisz lub dzwoń, a my zajmiemy się resztą.

Stała cena

Cena konsultacji z dojazdem na terenie Warszawy wynosi 249 zł brutto. Czas konsultacji zależny będzie od Twoich potrzeb, ale zazwyczaj wynosi około dwóch godzin.

Zamów już dzisiaj
i pokonaj trudności

Konsultacja z dojazdem na terenie Warszawy w cenie 249 zł brutto

Beata Kołodziejczyk

Położna środowiskowa z wieloletnim doświadczeniem,  Certyfikowany Doradca Laktacyjny, prowadzi szkołę rodzenia,  pracuje w warszawskich szpitalach jako konsultant laktacyjny. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Opiekun merytoryczny NocnaNiania.pl. Uwielbiana i ceniona przez mamy.

Opinie z portalu ZnanyLekarz.pl:

Córkę urodziłam dwa tygodnie temu w szpitalu na Solcu. Gdyby nie Pani Beata która nam pomogła prawdopodobnie nie udało by mi się karmić piersią. Nieoceniona pomoc w zakresie laktacji, karmienia, ale i zwyczajnie ludzkie wsparcie - za to jestem wdzięczna Pani Beacie i z całego serca mogę polecić jej usługi innym mamom.

Alicja

Panią Beatę poznałam parę dni temu, po urodzeniu mojego synka w szpitalu na Solcu. Bardzo kompetentna osoba, ze świeżym spojrzeniem na kwestie związane z karmieniem i nie tylko. Cierpliwie i wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania niedoswiadczonej i zagubionej młodej mamy:)

Agata

Spotkałam ją raz w ramach wizyty patronażowej. To położna pracująca wcześniej w szpitalu św. Zofii, a także doradczyni laktacyjna. Ma aktualną wiedzę z laktacji, jak też nienaganne kompetencje społeczne. Myślę, że każda mama potrzebująca wsparcia w pierwszych tygodniach po porodzie skorzysta ze spotknia z nią. Co ważne - ma też aktualną wiedzę na temat laktacji (przynajmniej w zakresie którego doświadczyłam) i można jej w tej kwestii zaufać.

.

Jeśli te opinie jeszcze Cię nie przekonały, to może jedne z zachwytów na Facebooku :-)?

Top