fbpx

Zapraszamy do skorzystania z naszych porad laktacyjnych. Współpracujemy tylko z najlepszymi, cenionymi przez mamy, Certyfikowanymi Doradczyniami Laktacyjnymi. Działamy stacjonarnie w Warszawie i online na całym świecie ü. Sprawdź opinie naszych klientów poniżej! 

NA POCZĄTEK

Początki karmienia piersią nigdy nie są łatwe. Jesteśmy tu po to, aby Cię w tych początkach wspierać i pomóc przezwyciężyć wszelkie trudności.

W trakcie karmienia

Jeśli w trakcie karmienia natrafisz na trudniejszy moment taki, jak problem z zastojem, brodawkami czy dzieckiem, które nie chce ssać, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Na zakończenie

Jeśli chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób łagodnie i skutecznie przejść przez proces odstawiania dziecka od piersi, to dobrze trafiłaś.

Najlepsze Doradczynie

Współpracujemy z najlepiej ocenianymi Certyfikowanymi Doradczyniami Laktacyjnymi w Warszawie.

Na już

Problemu z karmieniem piersią trzeba rozwiązywać szybko. Jeśli potrzebujesz pilnej konsultacji, zorganizujemy ją w 24 godziny. Pisz lub dzwoń, a my zajmiemy się resztą.

Stała cena

Cena konsultacji z dojazdem na terenie Warszawy wynosi 299 zł brutto.
Możliwa jest również konsultacja laktacyjna online w formie video-konferencji - jej cena to 249 zł.
Czas konsultacji zależny będzie od Twoich potrzeb, ale zazwyczaj wynosi około dwóch godzin.

Zamów już dzisiaj
i pokonaj trudności

Konsultacja z dojazdem na terenie Warszawy w cenie 299 zł brutto

Konsultacja online w formie video-konferencji w cenie 249 zł brutto

Pani Beata rewelacja. Pełen profesjonalizm, spokój, uśmiech. Jestem bardzo zadowolona. Dała mi nadzieję i nie pozwoliła się poddawać. Tego potrzebowałam 🙂

Joanna

Pani Agnieszka po raz kolejny nauczyła nas nowych wartościowych rzeczy. Gdy coś tłumaczy, od razu widać, że posiada głęboką wiedzę. Tak teoretyczną, jak i praktyczną. I dzięki tym nowym pomysłom nasz syn chyba w końcu się najada, a także lepiej śpi.

Michał

Z wizyty pani Beaty jesteśmy bardzo bardzo zadowoleni. Pierwsza położna, która mi pomogła jeśli o pozycję do karmienia. Pełen profesjonalizm, życzliwość i dobre słowo. Poczucie humoru i podejście do mam i tatusiów też bardzo fajne i pomocne w zrozumieniu wszystkiego ci dla nas jest tak istotne w tym czasie. Będę na pewno Was polecać na przyszłość. Bardzo dziękuje za szybką pomoc.

Agata

Dziękujemy bardzo za wizytę. Było rewelacyjnie, a wskazówki bezcenne!

Jakub

Wizyta była super, czuję się zaopiekowana, dostałam odpowiedź na wszystkie pytania

Ewa

Top