fbpx

W dobie koronawirusa na dobre przetestowaliśmy model konsultacji zdalnych i okazało się, że bardzo dobrze się sprawdza i jest naprawdę niewiele problemów, których nie jesteśmy w stanie rozwiązać online. Jeśli nie będziemy w stanie pomóc w tej formie, zwrócimy Ci pieniądze. Jak wygląda konsultacja laktacyjna online?

GWARANCJA I NIŻSZA CENA

Cena konsultacji laktacyjnej online jest niższa niż konsultacji stacjonarnej i wynosi 249 zł brutto niezależnie od terminu.
Jeśli nie będziemy Ci w stanie pomóc i konsultacja laktacyjna online okaże się niedopasowana do Twojego problemu, zwrócimy Ci pieniądze.

VIDEO

Konsultacja laktacyjna online odbywa się w formie video konferencji za pośrednictwem aplikacji Zoom. Nie musisz nic instalować - nasza doradczyni prześle Ci link, za pomocą którego dołączysz do spotkania.

CZAS TRWANIA

Konsultacja laktacyjna online trwa tyle samo co wizyta stacjonarna - od 1 do 2 godzin, w zależności od Twoich potrzeb.

DOSTĘPNOŚĆ

Już teraz z dowolnego miejsca na świecie masz dostęp do najlepszych Certyfikowanych Doradczyń Laktacyjnych (CDL) oraz Międzynarodowych Dyplomowanych Konsultantów Laktacyjnych (International Breastfeeding Certified Lactation Consultant, IBCLC) z Warszawy.

ANKIETA

Nasza doradczyni prześle Ci krótką ankietę do wypełnienia przed konsultacją laktacyjną online. Dzięki temu nasza doradczyni będzie mogła lepiej przygotować się do spotkania.

ELASTYCZNE TERMINY

Konsultacje laktacyjne online pozwalają na większą elastyczność odnośnie terminów i godzin. Wcześnie rano lub późnym wieczorem - wszystko jest możliwe.

Zamów już dzisiaj
i pokonaj trudności

Konsultacja online w formie video-konferencji
w cenie 249 zł brutto

Top