fbpx

Tak! Udało nam się namówić do współpracy najlepszą doradczynię chustonoszenia w Warszawie! 

“Zgadzam się z tym, że chusta może być modnym dodatkiem, ale nie to jest w niej najważniejsze. Chusta czy nosidełko to rozwiązanie, które może zapewnić rodzicom wolne ręce, dziecku bezpieczną pozycję, a dodatkowo bliskość i poczucie bezpieczeństwa…

Tak o chustonoszeniu mówi wspaniała Aga Oleszczuk, którą już teraz możecie zaprosić do siebie na około 2,5 godzinną konsultację, podczas której:

OPOWIEMY

O istocie noszenia dziecka w chuście
O rozwoju dziecka w pierwszych 12-18 miesiąca życia
O bezpiecznej pozycji dziecka w chuście
O pozycji zgięciowo-odwiedzeniowej (PZO)

ZADEMONSTRUJEMY

Możliwe wiązania chusty

PoĆwiczymy

Dwa lub trzy wiązania na lalce treningowej
Jak wiązać Twoje dziecko - w miarę możliwości postaramy się zamotać dziecko w chustę na kilka sposobów lub skupimy się na tych, w których poczujecie się najlepiej

DORADZIMY

Jak dobrać chustę czy nosidełko

Zamów już dzisiaj i ciesz się chwilami bliskości

2-3 godziny konsultacji z dojazdem na terenie Warszawy
w cenie 319 zł brutto

AGA
Oleszczuk

Doradca noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich po kursie zaawansowanym ClauWi®. Uczy zdrowego i bezpiecznego noszenia dzieci .

Mama Kostka – to właśnie dzięki niemu odkryła świat chust, a później nosidełek oraz poznała niezwykłą moc chustonoszenia. 

Spotkanie z Agą miało miejsce w drugim miesiącu życia mojej Pociechy. Wtedy to Aga uczyła mnie i mojego Męża prawidłowego motania chusty,doboru odpowiedniej długości chusty do wzrostu. Na bieżąco starała się zwracać nam uwagę na nieprawidłowe ruchy w czasie wiązania, by uniknąć błędu na koniec motania. W czasie całego spotkania Aga była bardzo otwarta, pomocna, cierpliwa i chętna do odpowiedzi na nasze pytania. Najpierw nauka przebiegała na specjalnej lalce, potem dopiero na dziecku. Bardzo polecam Agę jako doradcę chustonoszenia i jako osobę!  Pełny profesjonalizm.

Mariola

Jestem pod wielkim wrażeniem Agi profesjonalizmu i umiejętności przekazywania wiedzy. To jest doradczyni co się zowie!

Monika

Bardzo polecam! Wizyta była profesjonalna w bardzo przyjaznej atmosferze!:) przebieg spotkania dostosowany do potrzeb mamy i dziecka. Wiele cennych wskazówek które pomagają w prawidłowym i sprawnym wiązaniu!!! Można się również dowiedzieć wiele ciekawych rzeczy nie tylko o chustach! 

Edyta

Cudowne spotkanie! Mnóstwo dobrych rad, fachowa wiedza, a przy tym ciepło, spokój, empatia... idealna atmosfera do nauki tak cudownej czynności jaką jest tulenie swojego malucha w chuście. Dziękujemy!

Karolina

Świetne podejście do Maluszka i do ... Mamy. Dzięki Adze chustowanie stało się codziennością i przyjemnością 

Marzena

Top